.

Голд Коуст Огледува Крајната Маса Со Фиока, Сребро

Голд Коуст Огледува Крајната Маса Со Фиока, Сребро

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Крајната Маса Со Огледало на голд коуст Со Фиока, сребрениот елегантен, но современ стил На Крајната Маса Со Огледало На Голд коуст со Фиока ќе донесе живот на секој простор. Стакленото огледало совршено се комбинира со сѐ. Фиоката со вештачки кристали го повлекува изгледот заедно, давајќи ви пристап до фиоката што обезбедува скриено складирање. Побарајте други парчиња Од Колекцијата Златен Брег продадени одделно. Спецификации : стакленото огледало совршено се вклопува со Колекцијата на голд Коуст Стаклено Огледало Вметнување Фиока За Кристали За Скриени Концепти За Погодност За Складирање Златна Крајбрежна Огледална Крајна Маса со Фиока.

Детални спецификации