.

Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2015 - Форд Ф150

Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2015 - Форд Ф150

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Ретровизор За Странична Моќност На Патниците, Стандарден Тип, Со Двојно Загреано Стакло, Без Систем За Идентификација На Слепи Точки, Со Ламба Со Локва Со Рефлектор, Со Трепкач, Капаче Со Црна Текстура. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2015-2018 Форд Ф150. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Се Вклопува 2015-2018 Форд Ф150 Стандарден Тип, Со Двојно Загреан Стакло, Трепкач, Локва Светилка и Самото Место Светлина, Без Систем За Идентификација На Слепи Точки, Текстура Капа, Конвексни Стакло . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Детални спецификации