.

Подобри Трендови Килибарна Лумбална Перница, Памучен Материјал Со Полиестерско Полнење, 14 24 Правоаголник, Сива Боја

Подобри Трендови Килибарна Лумбална Перница, Памучен Материјал Со Полиестерско Полнење, 14 24 Правоаголник, Сива Боја

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овие перници за собирање Килибарна Граѓа по Подобри Трендови имаат речиси се што луѓето внимаваат во нивните домашни перници. Тие се премиум пакет во смисла на обезбедување удобност на затегнатите мускули на вратот и грбот со прилагодување на нивните форми и поддршка во текот на спиењето. Нивните украсни перници, влошки и навлаки се развиени на начин да дадат најсмирувачки допир кога ќе дојде во контакт со кожата. Понатаму, во однос на долговечноста и издржливоста, ги издржува сите тестови поради користениот чист памучен материјал и најдоброто флексибилно плетење ткаенина што се користи во изработката. Тие исто така можат да се користат на повеќе места бидејќи нивните дизајни се компатибилни со сите видови поставки за декор. Исто така, нивното чистење и одржување ниту паѓа тешко на рацете ниту на џебовите бидејќи се што им треба е само миење машина за ладна вода и тие ќе бидат добри како и купување нови. Овие Перници се направени од 100% Памук и имаат 100% Полиестерско Полнење. Овие перници обезбедуваат врвно ниво на удобност врз основа на нивниот дизајн и материјал. Материјалот што се користи во нивното правење ги прави исклучително издржливи. Овие перници може да се користат за повеќе апликации низ целиот дом. Тие се многу компатибилни со домашните декор фактори. Овие перници за фрлање бараат минимални напори во однос на чистењето. Големина : 14" х 24 " Правоаголник. Сива Боја.

Детални спецификации