.

Мармонт Хил Мистериозната Темна Шума Врамена Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Мистериозната Темна Шума Врамена Ѕидна Уметност

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оваа Мистериозна Темна Шума Врамена Ѕидна Уметност, има монохроматска маглива шума со дрвја што ѕиркаат во поглед. Ова мистериозно парче убаво ќе акцентира во секоја просторија бидејќи додава допир на магливо чудо. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Детални спецификации