.

Маѓепсници Гнезда Умира-Ѕвезди

Маѓепсници Гнезда Умира-Ѕвезди

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Маѓепсници Гнезда Приврзоци Умира. Волшебникот Сечење И Втиснување Умре Во Собата. За сечење, втиснување и матрицирање хартија, картон, фолија, велум и многу повеќе! Со овие уникатни умирања за сечење можете да станете инстант уметник за хартија! Создадете прекрасни врежани парчиња. Овие умира може да се користат со повеќето системи за сечење умре. Овој пакет содржи пет умира. Достапно во различни дизајни. Обликот, големината и количината на матрици варираат во зависност од дизајнот. Увезени. Маѓепсници Гнезда Приврзоци Умира. Волшебникот Сечење И Втиснување Умре Во Собата. За сечење, втиснување и матрицирање хартија, картон, фолија, велум и многу повеќе! Со овие уникатни умирања за сечење можете да станете инстант уметник за хартија! Создадете прекрасни врежани парчиња. Овие умира може да се користат со повеќето системи за сечење умре. Овој пакет содржи пет умира. Достапно во различни дизајни. Обликот, големината и количината на матрици варираат во зависност од дизајнот. Увезени.

Детални спецификации