.

Женски Памучни Ленени Лабави Кошули Џебни Цврсти Маици Кошули Со Долги Ракави Свртете Го Копчето За Јака Надолу Секојдневна Релаксирана Облека За Девојки Мода Yellow

Женски Памучни Ленени Лабави Кошули Џебни Цврсти Маици Кошули Со Долги Ракави Свртете Го Копчето За Јака Надолу Секојдневна

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО, Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМО.Дознајте повеќе ЗА ХАПИМО со посета на Нашата Страница Со Ставки.ХАПИМО ФУСТАН.ХАПИМО ЖЕНИ ВРВОВИ.ХАПИМО ПАНТАЛОНИ.Хапимо Женски Памучни Ленени Лабави Кошули Џебни Цврсти Маици Кошули Со Долги Ракави Свртете Го Копчето За Јака Надолу Секојдневна Релаксирана Облека За Девојки Мода Yellow Пролет Жолта Лпроизвод Карактеристика : 1. Убави врвови за подароци за удобно производство.Дише и лесна ткаенина за удобно носење во пролет ,umn или зима.2. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Блузи за опуштен изглед.3. Овој печатен врв со долги ракави изгледа одлично во прекрасен пролетен, есенски или зимски ден. Погоден за секое место за прикажување на овој женски врв, поврзан со сите панталони е исто така погоден. 4. Разновиден врв што одговара на сечиј стил може да биде облечен нагоре или надолу, да покаже урбан стил и забава. 5. Тоа е многу мода и ве прави толку убавина.Трендовски графички отпечатоци кои ја подигнуваат секоја секојдневна облека. Пол : должина На Жените : Редовен Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Сезона На Мешавина Од Памук : пролет ,umn или зима пригода : НОЌ на ВЕШТЕРКИТЕ, Среќен Божиќ, Секојдневен,Роденден,Датира,Забава,за работа,дома, Одмор и многу повеќе. Нега На облека : За Да Ја Задржите Добрата Форма на Облеката, Се Препорачува Миење Раце или Машинско Перење Со Кеса за Перење, Погледнете Ја Внатрешната Етикета за Перење. Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/закачувајте Или Обложувајте Суво/измијте Со Слични Бои, Што ќе ја Зголеми Издржливоста на Вашата Облека. Одговара : одговара точно на големината што добивате : 1 парчиња Женски Врвови ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Големина : Л Големина. : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88" Предна Должина : 69см/27.17" Должина На Грбот : 75см/29.53" Рамо : 48.5 см/19.09" Ракав : 58см/22.83" к : жени ситни блузи и блузи валентин блузи слатки блузи за жени за работа нова година врвни жени новогодишни врвови плус големина валентин КОШУЛА ЖЕНИ КОШУЛА И блуза женски ракав кошула жени кошули и блузиirt зима кошула На Вљубените женскиops зима блузи 3/4 ракав женски маици и блузи блузи за жени облечени обични врвови за жени плус Големина чипка кошули за жени секси жени долги ракави блузи и блузи 1.It изработен е од удобни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно во исто време. 3. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво. 4.Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Издвојте се од толпата со нашата единствена Удобна Уникатна Дизајнерска Облека. Секое парче е дизајнирано имајќи го предвид стилот и вниманието на деталите.

Детални спецификации