.

Клучни Старт Транспондер Клучни Автомобилски Чипки К Двојно За Хонда

Клучни Старт Транспондер Клучни Автомобилски Чипки К Двојно За Хонда

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Име на брендот : Стил На Стартување На Клучеви : Тип На Клуч За Транспондер : Тип На Автомобилски Производ : Чипкеј Традиционален БРОЈ НА ЕЗ : К012 Страни : Компатибилност Со Двоен Модел : Број На Хонда Во Пакет : 1 Пк Материјал : Пластичен Тип На Глава : Пластична Боја На Глава : Црно/Сребрено Име На Брендот : Клучен Почеток. Тип На Глава : Пластична Глава. Традиционален Ез Број : HO03 PT. Боја : Црна/Сребрена. Број Во Пакет : 1 пк. Материјал : Пластика. Компатибилност На Моделот : Хонда. Страни : Двострано. Традиционален Ез Број : Хонда HO03 PT Висок Безбедносен Транспондер Клуч. Тип На Производ : Чипкај. Клучен Тип : Автомобилска Индустрија. Стил : Транспондер Клуч. Име На Брендот : Дурасел.

Детални спецификации