.

Викерман 22 Чоколадна Поинсетија Вештачки Божиќен Цвет, по Торба

Викерман 22 Чоколадна Поинсетија Вештачки Божиќен Цвет, по Торба

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Викерман 22 " Чоколадна Поинсетија Вештачки Божиќен Избор. Вклучете го овој прекрасен Избор На Поинсетија во вашето празнично дрво или централно место на масата. Овој пенлив цветен Избор има кадифена текстура 12" цветна глава и има жица низ ливчињата и стеблото. Испратете го вашиот празничен аранжман преку врвот со овие брилијантни избори на поинсетија. Вклучува 6 парчиња по пакување. Богата Кадифена Текстура. Жични Ливчиња и Стебло За Лесно Обликување. 12" Цвет Главата. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Детални спецификации