.

Посебен Случај За Samsung Galaxy Note-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак-Црн Бел Розов Шеврон-Црни Бели Шевронски Ленти

Посебен Случај За Samsung Galaxy Note-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак-Црн Бел Розов Шеврон-Црни Бели

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Ова samsung Galaxy Забелешка 10 ултра-тенок тврд пластичен случај на обвивка Со Различна Обвивка ги покрива грбот и страните на вашиот телефон заштитувајќи го од гребнатини и гребнатини. Тенкиот црн тврд капак вклучува прецизни исечоци оставајќи ги сите порти и копчиња непречени. Различното прилагодување на секој случај со печатење на нашите уникатни дизајни директно на задната страна-нема евтини налепници или кожи! Дизајнот е отпечатен само на задниот дел од куќиштето-страните остануваат обични црни. Прилагодено Направено По Нарачка со печатен дизајн по ваш избор! Прилагодено со вашиот избор на дизајни прикажани со користење на нашиот специјален процес што го прави печатењето речиси невозможно да се гребе, лупи или избледи! Прилагодено Печатено Прилагодено Куќиште За Самсунг Галакси Забелешка 10 Ултра Тенок Заштитен Случај. Лесен и Цврст случај го штити Самсунг Галакси Забелешка 10 телефони од испакнатини, модринки и гребнатини. Заштитен И Лесен Пристап до сите телефонски порти и копчиња На samsung Galaxy note 10 телефони. Нема да Ве Оптоварува пластична лесна тврда футрола со Посебен Избор На Сопствени Дизајни Испечатени на Црно Куќиште. ШЕВРОН ЛЕНТИ-Прилагодено Печатени Samsung Galaxy Забелешка 10 Distink ® Хард Snap-On Случај Со Црно Бело Розова Шеврон Дизајн. МАЛА ТЕЖИНА и ЦВРСТА ХИБРИДНА КОНСТРУКЦИЈА – Тенка, цврста, едноделна кутија ја штити Вашата Галаксија Самсунг Забелешка 10 Од испакнатини, модринки и гребнатини. ЗАШТИТЕН И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски порти и копчиња На Samsung Galaxy Note 10. Прецизните отвори обезбедуваат лесно ракување со сите копчиња на вашиот уред.

Детални спецификации