.

Обновено Јаболко Отклучено iPhone 6S, 128GB, Спејс Греј

Обновено Јаболко Отклучено iPhone 6S, 128GB, Спејс Греј

DEN 12233.28

Од стока
Во магацинот

Во моментот кога ќе го користите i Phone 6s На Apple, знаете дека никогаш не сте почувствувале нешто слично. СО само едно притискање, 3д Допир ви овозможува да направите повеќе од кога било досега. Фотографиите во живо ги оживуваат вашите спомени на моќно живописен начин. И тоа е само почеток. Погледнете подлабоко во i Phone 6s и ќе најдете иновации на секое ниво. Доаѓа Со Лесен за Употреба i OS 9 со префинетост на секое ниво од апликациите што ги гледате На Почетниот екран, до основата на системот. Чувајте го сето она што го сакате за i Phone ажурирано, сигурно и достапно од кој било уред со i Cloud. 12-мегапикселна визит камера снима остри, детални фотографии. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Детални спецификации