.

Регенси Ки Плоштад Мока Орев Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат

Регенси Ки Плоштад Мока Орев Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Плоштадот Регенси Ки Масата За Биро За Ореви Мока Со 4 Столчиња За Редење М ја носи вашата соба за одмор или работна соба од секојдневна до прекрасна во еден момент. Во завршница од мока орев, квадратната маса има термо-споен меламин ламинатен врв кој е отпорен на гребење, дамки и изгореници. Рабната лента Со дебелина Од 1 инчи има заоблени агли за безбедност, а цевчестите челични нозе имаат прилагодливи лизгалки за да спречат нишање. Четирите Столчиња М се совршен придружник, нудејќи метални рамки со контурирани пластични седишта, како и дизајн што може да се реди за складирање без грижи. Комплетот е достапен во избор на големина на маса, завршна обработка на нозете и боја на стол за координација со различни простори. Изберете од достапните големини на табелата. Топлински споени меламин ламинат врвот во мока орев. Изберете од достапните завршетоци на стол и нога. Цевчести челични ногарки за маса со прилагодливи лизгалки за да се спречи нишање. Метални рамки за столици со контурирани пластични седишта. 1-во. дебела маса со т-мувла работ бенд. Врв отпорен на гребење, дамки и изгореници.

Детални спецификации