.

Машки Тенок Фит Руно Обложени Пуловер Качулка

Машки Тенок Фит Руно Обложени Пуловер Качулка

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Пуловер Качулка Обложена Со Руно Тенок Дизајн-За Дарежливо Вклопување, Купете 1 Големина Нагоре. 2-Џебови Со Ребрести Облоги. Качулка Со Врвка За Влечење. Ребрести Манжетни И Ребрести Полите За Да Ги Задржат Елементите Надвор. Увезени. Материјали : 100% Полиестер. Упатства За Нега : Ладно Миење Во Машина. ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНА НА КЛИЕНТ Е ВО ДЕЛОТ СЛИКА И ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ЈА.

Детални спецификации