.

Инвернес 14к Епоксидна Пополнете Розова Пеперутка Обетки

Инвернес 14к Епоксидна Пополнете Розова Пеперутка Обетки

DEN 127.68

Од стока
Во магацинот

Инвернес 14к Епоксидна Пополнете Розова Пеперутка Обеткис Должина : 4 Ммматеријал : Примарна - Чистота : 14кстоун Боја_1 : Розова Должина На Предметот : 4 ммфеатура : Цврст Материјал : Примарен : Златна Ширина на Предметот : 6 Ммпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Обеткипродадени По Единица : Пар Пол : Женски материјал : примарна боја : Затворање Со Жолта Облека : Тип На Пост И Туркање Назад : Тип На Копче (Друго)_1 : Епоксикулираните предмети Не можат Да Се Вратат Материјал : Примарна - Чистота : 14к. камена боја_1 : Розова. Должина На Предметот : 4 мм.Карактеристика : Цврста. Материјал : Основно : Злато. Ширина На Предметот : 6 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Обетки. Продадени По Единица : Пар. Пол : Женски. Материјал : Примарна Боја : Жолта. Затворање На Обетки : Објавување И Туркање Назад. Тип На Обетка : Копче. Камен Тип (Други)_1 : Епоксидна.

Детални спецификации