.

Јунајтед Виверс Панама Џек Оригинал Севиља Тропски Морска Пена Ткаени Полиестер Олефин Област Килим

Јунајтед Виверс Панама Џек Оригинал Севиља Тропски Морска Пена Ткаени Полиестер Олефин Област Килим

DEN 3120.00

Од стока
Во магацинот

Раскошен и детален дизајн, овој врвен тепих е дефинитивен вртење на главата. Со беспрекорен и сложен дизајн и ултра богати златни, слонова коска и зелени тонови на ф ' стаци, овој килим е олицетворение на кралскиот декор. Заедно со дизајнерски изглед и чувство машина направена од полиестер и олефин со памучна подлога за долготрајно абење И издржливост Димензии : Големина На Килим : -10'x13 ' Вкупна Тежина На Производот : -48 фунти. Дизајнер тропски изглед и чувство со убави мулти бои на беж кафеава и сина боја. Дамка и бледнеат отпорни. Направено за домаќинство со голем сообраќај.

Детални спецификации