.

Оригинален Џо, ЃО02310ЕА, Рачка За Џогер За Прашина Од Дрво, Секоја, Природна

Оригинален Џо, ЃО02310ЕА, Рачка За Џогер За Прашина Од Дрво, Секоја, Природна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Оваа Вистинска Џо Дрвена Рачка За Џогер е лесна и изработена од природни материјали, така што завршувањето на задачите за чистење е полесно. Вклучува приклучок за клип за да можете брзо и без многу неред да ја закачите главата за џогер. Оваа тешка рачка за џогер се држи под секојдневните барања на вашите задачи и има едноставен за ракување најлонски уред за заклучување што се прицврстува на рамката. Слајдот може да се отклучи за дополнителна маневрирање, што ќе ви овозможи да влезете во непријатно обликувани или мали простори. Оваа компонента е наменета за Вистински џо 02309 и 48264 рамки. Вистинска Џо Дрво Џогер Рачка : лесен природно дрво рачка вклучува тешки, клип-на прашина четка конектор. Најлонскиот уред за заклучување лесно се прицврстува на рамката. Најлон слајд може да се отклучи за дополнителна маневрирање. Клип-на прашина четка рачка наменета За Вистински Џо 02309 и 48264 прашина четка рамки. 54" долго.

Детални спецификации