.

Фармерки Со Слаби Фит Перформанси на Момчињата на леви, Големини 4-20

Фармерки Со Слаби Фит Перформанси на Момчињата на леви, Големини 4-20

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Levi ' s® 510® Слаби Фит Секојдневните Фармерки се совршена комбинација на удобност и издржливост, така што децата можат да одат на училиште за да си играат со своите пријатели со нашето прескокнување beам. Слаби вклопуваат дизајн со издржлива и мека ткаенина која се чувствува удобно на кожата. Внатрешниот појас се чувствува мек на кожата. Традиционален дизајн со 5 џебови. Патент летаат. Појас јамки. Кука и бар затворање.

Детални спецификации