.

Дики Женски Опуштено Директно Истегнување Твил Панталони

Дики Женски Опуштено Директно Истегнување Твил Панталони

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Чувајте го деловно лежерно Со Опуштените Панталони Со Директно Истегнување На Дики, дизајнирани да одговараат на женската форма. Контурната линија на половината ве одржува удобно и природно удира веднаш под половината. Има дополнителна просторија во седиштето и бутот за дополнителна удобност. Направен од 97% памук и 3% спандекс, материјалот ќе биде мек на допир и ќе ви даде совршена количина на истегнување за да се свиткате и да се движите како што сакате. Панталонот на дики се обиде и вистинска издржливост и џебови со доволно место за складирање за да бидете подготвени за се. Дики Женски Опуштено Директно Истегнување Твил Панталони.

Детални спецификации