.

Дијадема Јака Со Камења Големина Сребрена Сребрена Розова 20

Дијадема Јака Со Камења Големина Сребрена Сребрена Розова 20

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Ова Е Дијадема Јака Со Камења Големина 20 Сребрена Сребрена Розова 20. Оваа дијадема со/ камења е одличен класичен предмет за јаки и поводници од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 30 долари не смееш да пропуштиш. Ново. Јаки за кучиња и Каишки.

Детални спецификации