.

Марвел Филмски Универзум-Црн Пантер-Пантер Споменик Еден Лист Ѕид Постер, 22.375 34

Марвел Филмски Универзум-Црн Пантер-Пантер Споменик Еден Лист Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Осветлете ја секоја просторија со Овој Кинематографски Универзум На Марвел - Споменик На Црниот Пантер - Пантер Еден Лист Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународен Марвел Филмски Универзум - Црн Пантер-Пантер Споменик Еден Лист Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Детални спецификации