.

Кингстон Месинг АБТ135-Замав Лактот За Када Полнење, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг АБТ135-Замав Лактот За Када Полнење, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 14435.20

Од стока
Во магацинот

Подтон на елеганција се носи преку овие лакти за снабдување со кади. Дизајниран да биде поврзан со филер за када за нозе, восхитувајте се на деталите во рамките на бронзената завршница нанесена со масло. Овие се користат за монтирање на славината на кадата. Цврст месинг материјал за издржливост и сигурност. Краевите со навој лесно се поврзуваат помеѓу полнењето на кадата и спојките за монтирање на ѕид. 1 " ips влезна и излезна врска. Овозможува прилагодување на центрите за славини. Продадени во парови.

Детални спецификации