.

Нерѓосувачки Челик Полиран w Четкан Центар Гребен Раб Дијамантски Исечен Прстен

Нерѓосувачки Челик Полиран w Четкан Центар Гребен Раб Дијамантски Исечен Прстен

DEN 1439.84

Од стока
Во магацинот

Впечатлива по својата елегантна едноставност, оваа свадбена лента е обликувана од силен нерѓосувачки челик. Овој прстен од 9 мм има карактеристични рабови со гребени на врвот со детали за сечење дијаманти и четкана завршница за хипнотизирачка привлечност. Доаѓа во големина на прст 10,5.Метална Тежина : 9,83 Грама Тип на накит : Моден Стил : Свадбена Лента Со Рабови Завршница : Четкана, дијамант-секач : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 9мринг Големина : 10,5 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Ширина : 9мм дијамант сече нерѓосувачки Челик Гребени Работ Четкани центар.

Детални спецификации