.

Фортнит Победа Ројал Серија Воздушен Напад Еден Едрилица

Фортнит Победа Ројал Серија Воздушен Напад Еден Едрилица

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Спремен! Серијата Победа Ројал ги носи фортните фигури на следното ниво со многу позиционирани и детални дизајни засновани на омилените карактерни тимови на обожавателите од видео играта фортнит. Никогаш не знаете кој ќе влезе во вашата колекција следно, но секогаш не заборавајте да му се заблагодарите на возачот на автобусот. Подгответе се да скокнете од Борбениот Автобус и да се лизнете во акција Со воздушниот Напад еден едрилица! Едрилицата од 6 инчи содржи детали на ниво на игра и е дизајнирана со топчест спој, давајќи му широк спектар на навалување и артикулација, совршен за позирање. Прикачете на вклучениот штанд за прикажување на пози за лизгање инспирирани од играта. Победа Ројал серија 6-инчни фигури може да се постават виси од кормилото (секоја продадена одделно, предмет на достапност. Побарајте други бројки Од Серијата Фортнит Победа Ројал за да ја израмните вашата колекција! (Секој продаден одделно . Предмет на достапност.). ● 2022 Епски Игри, Ад. Фортнит и неговото лого се заштитни знаци На Епските Игри, Ад. ВО сад (Рег. Сад Пат. & Тм. Надвор. и на друго место. Вклучува : едрилица и држач за прикажување. Слика скала : 6 инчи Возраст 8 и нагоре Предупредување : Опасност Од Гушење-Мали делови. Не за деца под 3 години. ОТКЛУЧЕТЕ ЈА СЕРИЈАТА ПОБЕДА РОЈАЛ : Надградете ја вашата колекција играчки Фортнит со акциони фигури од серијата премиум Победа Ројал врз основа на видео играта Фортнит. Никогаш не знаеш кој паѓа следно, толку подготвен!. РАСПОРЕДЕТЕ ВОЗДУШЕН НАПАД ЕДЕН : подгответе се да скокнете од Борбениот Автобус Со воздушниот Напад еден едрилица! Овој едрилица од 6 инчи има детали на ниво на игра и премиум деко, носејќи Ја Битката На полицата Ројал на следното ниво!. ЛИЗГАЈТЕ ВО АКЦИЈА : Овој едрилица е дизајниран со топчест спој, давајќи му широк спектар на навалување и артикулација за можност. Доаѓа со штанд за лизгање пози инспирирани од видео играта. ПОЗИРАЈТЕ СО ЛИЧНОСТ : Позирајте го едрилицата со 6-инчни акциони фигури Од Серијата Победа Ројал за да ги прикажете како лизгаат! Бројките можат да се закачат на рачките на едрилицата (бројките се продаваат одделно, предмет на достапност). НАДГРАДЕТЕ ЈА ВАШАТА КОЛЕКЦИЈА : побарајте други бројки Од Серијата Фортнит Победа Ројал за да ја израмните вашата колекција! (Секој продаден одделно . Предмет на достапност). Вклучува : едрилица и држач за прикажување. Возраст 8 И Повеќе.

Детални спецификации