.

Венецијански Бронзен Круг Прстен копчето w Голема База - 1 4

Венецијански Бронзен Круг Прстен копчето w Голема База - 1 4

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Ова венецијанско бронзено копче ќе биде одлично за создавање контраст на вашите кабинети или мебел.1 1/4" во дијаметар.1 1/4" со хардвер за монтирање што одговара на повеќето апликации.Avante Collectionliberty Хардвер Врвот Национален Бред. Ограничена Гаранција. Совршен за преуредување на кујната.

Детални спецификации