.

Боја Мирис Боја Заштита Регенератор ОД Аг Коса Козметика За Унисекс, 33. оз

Боја Мирис Боја Заштита Регенератор ОД Аг Коса Козметика За Унисекс, 33. оз

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Регенераторот за заштита на бојата на бојата е богато натопен со протеини и комплекс за нега на аг. Ги елиминира слободните радикали кои ја уништуваат бојата. Заштитете ја и продолжете ја живоста на вашата боја. Ја остава косата условена и свиленкаста мазна. Регенератор За Заштита На Бојата Во Боја од Аг Козметика За Коса За Унисекс, 33,8 мл : ги елиминира слободните радикали кои ја уништуваат бојата. Заштитете ја и продолжете ја живоста на вашата боја.

Детални спецификации