.

Бензара Бм Футуристички Акцент Стол, Жолта

Бензара Бм Футуристички Акцент Стол, Жолта

DEN 1487.84

Од стока
Во магацинот

Овој Акцентен Стол Ќе Биде Најстариот Подготвен, Но Висок Тон Мебел Од Сето Она Што Без Напор Ќе Даде Мода Интерпункција. Жолтиот Стол Има Високи Раце Исечени По Основата И Облогите На Главата На Ноктите.Вклучува : 1 Акцент Стол Само-SKU : BNZ35656 Футуристички Акцент Стол, Жолта.

Детални спецификации