.

Coutgo Машки Летен Памук V - Вратот Пижами Со Кратки ракави Секојдневен

Coutgo Машки Летен Памук V - Вратот Пижами Со Кратки ракави Секојдневен

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Тип На Ставка : Пижами. Пол : Мажи. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/2 XL. Боја : Сина,Кафеава,Темно сива,Црна,Темносина,Светло Сива, Црвена. Пакетот Вклучува : . 1* Пижами. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. В-вратот. Краток ракав. Повик.

Детални спецификации