.

Хенси Јорган Отскокнување Рампа В Креда Во Прав - 4оз Сина

Хенси Јорган Отскокнување Рампа В Креда Во Прав - 4оз Сина

DEN 177.12

Од стока
Во магацинот

Хенси-Ватенка Наунс : Сина. Совршена алатка за пренесување на која било матрица со големина на секаков вид ткаенина за машински или рачен вез. Тоа е толку едноставно! Поставете ја матрицата надолу, поминете ја пополнетата подлога за нафрлување над неа и дизајнот се пренесува. Карактеристики : заштедува време, точна, безбедна за сите ткаенини, исклучително лесна за употреба, вклучува 4 унци прав и е нетоксична, миење со креда. Рампа мери приближно 3х4 инчи. Увезени. Хенси Ватенка Отскокнување Рампа В / Креда Во Прав - 4оз Сина.

Детални спецификации