.

Стандардни Моторни Производи DS - Overdrive Kick-Down Switch Одговара изберете: 2004 - FORD RANGER, 2001-FORD EXPLORER SPORT TRAC

Стандардни Моторни Производи DS - Overdrive Kick-Down Switch Одговара изберете: 2004 - FORD RANGER, 2001-FORD EXPLORER SPORT

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Прекумерно возење Switch Fits : 01 Ford Explorer, 01-05 Ford Explorer Sport Trac, 02-03 Ford Explorer sport, 04-06 Ford Ranger Секој Прекинувач За Пречекорување Е замена за ое со директно вклопување што обезбедува леснотија на инсталација. Висококвалитетните материјали издржуваат екстремни услови. Се подложува на обемно тестирање за да се обезбеди сигурност. Како глобален производител на автомобилски резервни производи, одржуваме целосна контрола на квалитетот во текот на целиот производствен процес. Пречекорување На Прекинувачот. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2004-2006 ФОРД РЕНЏЕР 2001-2005 ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК 2001-2003 ФОРД ЕКСПЛОРЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации