.

Ориентален Мебел Фт Висок Десктоп Прозорец Панел Шоџи Екран, орев боја, панел

Ориентален Мебел Фт Висок Десктоп Прозорец Панел Шоџи Екран, орев боја, панел

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Одликувајќи се со традиционален Јапонски стил прилагоден за модерниот дом, Овој Екран Шоџи Со Прозорец висок две стапки Е совршена големина за поставување подолу или на врвот на масата или бирото, правење модифициран третман на прозорци или користење како декоративен акцент. Лесен и пренослив, проѕирната оризова хартија е засилена со влакна за дополнителна издржливост и рамката е изградена од Скандинавска Смрека. Овој класичен дизајн ќе го надополни секој стил на декор! 2 ' Висок Десктоп Прозорец Панел Шоџи Екран : Светлината дифузира преку проѕирна оризова хартија. Скандинавската рамка од смрека е лесна и пренослива. Лакирани месинг шарки преклопуваат панели во двете насоки. Боја : бела. Материјал : оризова хартија.

Детални спецификации