.

Гремлинс: Bhunny Лента Фигура Со Приврзок За Клучеви

Гремлинс: Bhunny Лента Фигура Со Приврзок За Клучеви

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Воведување НА ЛЕНТАТА BHUNNY 4 " винил фигура, од класичниот филм! Секој обожавател на филмовите На Гремлинс ги знае правилата. Чувајте ги подалеку од сончева светлина, не навлажнувајте ги и никогаш не чекај, предоцна. Стрип, водачот на злите Гремлини, сигурно ќе предизвика мал хаос во вашата колекција.Марка : Кидроботпроизвод Тип : BHUNNY Приврзок Винил Фигура Категорија : BHUNNY PAWLicense : Gremlinscharct : Gremlins Material : Винилаж : 3+Купувајте ја целата наша Колекција Funko Џеб Поп Клучеви со Клучевиовде hunnyby Kidrobot го носи иконскиот колекционерски винил формат на ново ниво : впечатливите дизајни стануваат уметнички дела Тоа нема Да Ја Скрши Банката. ЗАЈАЧЕ има врвни лиценци за забава кои ќе ги пречекаат обичните колекционери во светот на уметничкиот винил. Секој стил е нумериран за собирање и вклучува пренослив потсетник за аквизицијата - соодветен приврзок за клучеви ЗА СРЕЌНИ ЗАЈАЧИЊА - и доаѓа во малопродажно пакување од висока класа што ќе се истакне на полицата и во домот. Првите изданија ќе бидат навистина ограничени. Откако ќе ги нема, ги нема засекогаш. Гремлинс : Bhunny Лента Фигура со Приврзок За Клучеви.

Детални спецификации