.

Од Мук лукс® Женски Чизми Лори Лори

Од Мук лукс® Женски Чизми Лори Лори

DEN 819.04

Од стока
Во магацинот

Чекор самоуверено во fall СО ЛУКИ од Мук лукс® Женски Чизми Лори лори. Со слатка плетена манжетна и наредена блок пета, овие водоотпорни чизми ќе ги одржуваат прстите удобни со влошки од мемориска пена и мека, облога од вештачко крзно. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, поставете рамно за да се исуши. Увезени. - Издржлив Тпр Ѓон-100% Полиестерска Четкана Влошка Од Трико-100% Полиуретанска Горна -100% Акрилна Манжетна-100% Полиестерска Обвивка Од Вештачко Крзно - 2,84 Инчни Потпетици-Влошка Од Мемориска Пена-достапни се повеќе опции за боја-Женски Цели Големини 6-11 Поштенски патент. ЛУКИС од мук лукс® . Влошка од мемориска Пена за целодневна удобност. Ултра мека Мук Лукс® Поставата. Комплимент за мешани материјали.

Детални спецификации