.

Бедем 52 Портокал Памук Отпорен На Пламен Со Затворање На Патент

Бедем 52 Портокал Памук Отпорен На Пламен Со Затворање На Патент

DEN 839.84

Од стока
Во магацинот

Црвена Капа 52 Редовна Портокалова Бедем Од 9 Унци EXCEL FR Класичен Комбинезон Отпорен На Пламен Од Памук Со Затворање На Предниот Патент и Странични Отвори За Вентилација Бедем 52" Портокалова Памучна Пламен Отпорна На Пламен Со Затворање На Патент.

Детални спецификации