.

Raybestos 982102R Кочница Ротор, Одговара изберете: 2017-БИТИЕ G90

Raybestos 982102R Кочница Ротор, Одговара изберете: 2017-БИТИЕ G90

DEN 2502.40

Од стока
Во магацинот

Рејбестос Професионалните тапани нудат целосна покриеност со ексклузивен пристап до најновите производи на Резервниот Пазар. • Соодветното вклопување, формата и функцијата на ОЕ обезбедуваат високо ниво на сигурност, безбедност и перформанси • развојните процеси ги исполнуваат стандардите НА системот ЗА квалитет TS16949 • конфигурација, тежина и дизајн на wane што одговара на ое • Роторите го исполнуваат стандардот на материјалот SAE за цврстина на истегнување • ое-усогласен, квалификуван материјал G3000 за структурен интегритет и максимален век на траење • водечки во Индустријата, покриеност специфична за примена • покриеност од 99,8%, вклучувајќи увоз и домашни автомобили, лесни камиони И Теренци • Не-насочен ТЕРЕН финиш одговара изберете : 2017-2019 битие г90 и повеќе-ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО нашиот додаток за вклопување ЗА да проверите.

Детални спецификации