.

Славна личност Розова Женска Мини Тексас Здолниште

Славна личност Розова Женска Мини Тексас Здолниште

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Мини Тексас Здолништето на славната Личност Пинк е флертувачки, забавен додаток во вашата гардероба. Ќе бидете подготвени за сончеви денови и топли ноќи во ова здолниште со изнемоштен, отсечен детал за малку вибрации инспирирани од гроздобер. Ова здолниште има без напор, секојдневен стил и совршено се комбинира со вашиот омилен резервоар или Маица. Дизајнот со пет џебови му дава класичен тексас изглед кој е подготвен за викенд. Материјал : 72% Памук/24% Полиестер/3% Вискоза/1% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Одговара : Тенок. Пораст : Среден пораст. Должина : Мини; 11,5" должина. Затворање : Затворање Со Две копчиња со патент. Џебови : 5 џебови ги држат најважните работи. Карактеристики : Излитена полите; појас петелки. Женско Мини Тексас Здолниште од Славна Личност Розова.

Детални спецификации