.

Пенкало + Опрема 100CT TEAL FSC NTBK CR

Пенкало + Опрема 100CT TEAL FSC NTBK CR

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Оваа Поли Жичана Тетратка е одлична за домашна и канцелариска употреба. Содржи еден двоен џеб погоден за складирање. 100 хартиени листови се совршено управувани, перфорирани, удирани со тупаници со 3 дупки и жичани. Неговиот поли капак и дебелиот иверица ги штитат страниците и ја подобруваат издржливоста. - - 100 Перфорирани листови, Фсц Сертифициран-Колеџ Пресуди-3-дупка удирани со тупаници - Жица-Издржлив поли капак штити страници-Хартиени џебови за да ги одржуваат хартиите организирани-Дебел и силен заден капак за издржливост.

Детални спецификации