.

Велкро 2 јамка, двор, бело

Велкро 2 јамка, двор, бело

DEN 351.52

Од стока
Во магацинот

Стандардниот материјал за масовно јамка за враќање може да се шие или залепи на објектот. Стандардна, нелеплива мрежа назад. Материјалот за јамка може да се спари со материјал за кука за да се создаде сигурна, но сепак отстранлива врска. Велкро 2" јамка, 25 двор, бело.

Детални спецификации