.

Женски Панталони Еднобојни Секојдневни Џебни Хеланки Панталони Со Моливи Еластичен Струк Лабави Панталони Дами Работат Хеланки

Женски Панталони Еднобојни Секојдневни Џебни Хеланки Панталони Со Моливи Еластичен Струк Лабави Панталони Дами Работат Хеланки

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : М Половината : 60-68см/23,62-26,77" Колк : 102см/40,16" Должина : 90см/35,43" Големина : Л Половината : 64-72см/25,20-28,35" Колк : 108см/42,52" Должина : 91см/35,83" Големина : XL Половината : 68-76см/26,77-29,92" колк : 114см/44,88" Должина : 92см/36,22" големина : ххл половината : 72-82см/28,35-32,28" колк : 120см/47,24" должина : 93см/36,61" големина : хххл половината : 76-86см/29,92-33,86" колк : 126см/49.61" должина : 94см/37.01" € дизајн} обични лабави панталони жени} прилика} карго панталони жени погодни за забави, Шопинг, Канцеларија, Патувања, секојдневно носење, одмор, собири на пријатели, активности на отворено итн.мека, удобна за целодневно носење.погоден за одмор, работа, секојдневен живот и излегување, погоден за aut и зимародови : Женски Повод : Дневно,Секојдневно Погоден за сите сезони датум канцеларија училиште патување пешачење и домашни панталони може лесно да се совпаднат со резервоарот, маица, ками врвот и така натаму. Женската удобност одговара на панталоните направени за жени на кои им е потребно флексибилно и удобно решение за облека Што Секојдневно слободно време и Работа. Лабави и едноставни дизајнирани памучни панталони, кои изгледаат секојдневно. Овие удобни панталони за џогер се разноврсни. Повод : Женските панталони можат да бидат облечени со Високи потпетици, станови или атлетски чевли, добро да се совпаѓаат во костуми, кошули или секојдневно носење, Убаво За канцелариска работа, состаноци, состаноци, деловни обични, Исто Така Убаво за јога, салон, трчање и други активности. Повод : Работа, Секојдневно, Домашни Панталони. Можете да ги носите работејќи од дома, готвејќи, шетајќи го кучето, гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА и вежбајте како јога, пилатес, џогирање. Овие секојдневни салони ќе бидат омилени во вашата гардероба за секоја сезонска облека.

Детални спецификации