.

Роторот На Диск Сопирачките Одговара На Тојота Корола

Роторот На Диск Сопирачките Одговара На Тојота Корола

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Диск Сопирачка Ротор Диск Сопирачка Роторот Одговара Изберете : 1988 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1988-1991 ТОЈОТА КОРОЛА ГТ-С 1987 ТОЈОТА КОРОЛА ДЕВИЗЕН КУРС 16 1990-1992 ГЕО ПРИЗМА ГСИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации