.

Правда Девојки Долги Ракави Раглан Графички Маици, 2-Пакет, Големини 5-И Плус

Правда Девојки Долги Ракави Раглан Графички Маици, 2-Пакет, Големини 5-И Плус

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Добијте двојно повеќе графика Со Правдата Девојки Долги Ракави Раглан Графички Маици 2 пакет. Овие симпатични маици имаат забавни контрастни ракави и графика од фолија или сјај за да и помогнат да блесне цел ден! Спарете ги овие слатки маички со нејзиното омилено дно за удобен секојдневен изглед. Удобна ребро ткаенина. Контрастни долги ракави. Забава сјајот или фолија сјај графика. Машина За Перење. Увезени. Девојки Долг Ракав Раглан Маица 2 Пакет Од Правдата. Правдата нуди на парчиња тренд и класични најважни работи за да го надополни стилот на вашата девојка што постојано се развива.

Детални спецификации