.

Вештачки Боров Лист И Бери Матични Разнобојни 30,5 Ч

Вештачки Боров Лист И Бери Матични Разнобојни 30,5 Ч

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Создадете совршен аранжман за одмор со овој боров лист и спреј за бобинки. Направен со меки зеленило и прекрасни кластери од бели бобинки, овој спреј е само последниот допир што ви треба за вашиот сезонски декор. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Наполнете ја вашата омилена вазна со овој вештачки боров лист и спреј од бобинки од 30,5 инчи. Измешајте и усогласете го ова зелено стебло со други сезонски нијанси за да создадете кохезивен, зимски букет. Додадете одредена димензија на Вашата Елка со додавање на овој боров лист и спреј за бобинки. Изработени со индивидуално жични, свиткувачки стебла за да можете да ја обликувате и пената по ваш вкус. Овој вештачки спреј е со димензии 6,5 "Л х 3" В х 30,5 " Ч.

Детални спецификации