.

Лилипутиенс Алис Фо Мултисоунд Ткаенина Топка

Лилипутиенс Алис Фо Мултисоунд Ткаенина Топка

DEN 639.20

Од стока
Во магацинот

Што Се случи Со Алис? Таа е надуена во тркалезна мека топка! Оваа уникатна, батерија напојува мулти звук топката забавува како што е вата и валани наоколу. Лилипутиенс Алис Фокс Мултисоунд Ткаенина Топка : 9" мека топка. Отстранлив производител на звук. Звучниот уред испушта 8 различни звуци. Може да се пере откако ќе се отстрани звучниот уред. Ги стимулира сетилата.

Детални спецификации