.

ЈТЕ Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара изберете: 1979-ШЕВРОЛЕТ ЛУВ, 1984-ИСУЗУ ВОЈНИК

ЈТЕ Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара изберете: 1979-ШЕВРОЛЕТ ЛУВ, 1984-ИСУЗУ ВОЈНИК

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Trw управувачот вратоврска крајот е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме крајот на вратоврската прачка за речиси секој автомобил на патот денес. Trw крајот на управувачката шипка е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Trw JTE609 Крајот Вратоврска Прачка Одговара Изберете : 1979-1982 CHEVROLET LUV 1984-1991 ISUZU TROOPER 1981-1987 ISUZU КУЧЕНЦЕ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации