.

Инктастик Имаат Магичен Велигденски Подарок За Еднорог Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастик Имаат Магичен Велигденски Подарок За Еднорог Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Бидете празнични Со Нашите Имаат Магичен Велигден Еднорог Новороденче Ползавец. Inktastic Имаат Магичен Велигден Еднорог Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Јаболко Зелена 12 Месеци. Совршен велигденски подарок за љубителите на еднорог!. Бидете празнични Со Нашите Имаат Магичен Велигден Еднорог Новороденче Ползавец. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. мојот прв 1 нејзиниот љубовник магија јајца обоени насликани боја сликар внука ќерка внука дијамант едно парче новороденче ползавец.

Детални спецификации