.

Б91хз Машка Маица Момчиња Екипаж На Девојче Цврст Основен Резервоар За Маици Блузи Долги Ракави Лабава Секојдневна Aut

Б91хз Машка Маица Момчиња Екипаж На Девојче Цврст Основен Резервоар За Маици Блузи Долги Ракави Лабава Секојдневна Aut

DEN 207.68

Од стока
Во магацинот

Момчиња Маица Момчиња Девојка Екипажот Солидна Основна Маица Резервоарот Блузи Долги Ракави Лабава Обична Есенска Блуза Маица Топсезона : Fall. Тип на ракави : Долги Ракави. Патарн тип : Цврст. Повод : Училиште, одмор, плажа или активности И облекување За свечени прилики Погледнете! Сите Видови Популарна шема на диносауруси На Оваа Маица, Децата можеа да научат повеќе за диносаурусите! Одличен избор за деца љубител на диносауруси. Магливиот модел на диносаурус е како рачно насликана слика со мастило! (Оние на кои им пречи дизајнот на моделот, купуваат со претпазливост!). Материјал : Висококвалитетен Памук, повеќе мек со еластичностсоперсофт снежно предиво долги раглански ракави, вратот на Екипажот удобен за носење. Машинско перење, сушење, не бледнее, не се намалува. Изработен во супер мек дрес со раглански ракави, тој е врзан за одмор во оваа маичка со долги ракави! Спарете се со неговите омилени џогери за кул училишен стил.

Детални спецификации