.

Погодност Концепти Тусон Флип Врвот Крајот Маса Со Станица За Полнење И Полица, англиски Даб Црна

Погодност Концепти Тусон Флип Врвот Крајот Маса Со Станица За Полнење И Полица, англиски Даб Црна

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Додадете функционалност во вашиот дом со Табелата Со Превртување На Врвот На Тусон Со Станица за Полнење и Полица по Практични Концепти. Флип-врвот открива погодна станица за полнење, како и простор за складирање на вашите далечински управувачи или омилена книга. Станицата за полнење вклучува два стандардни приклучоци и две USB порти кои лесно можат да ги полнат телефонот, таблетот, па дури и лаптопот. Вклучена е и дупката за управување со кабли која ви овозможува да складирате повеќе уреди на масата без заплеткување или оштетување на жиците. Овој кабел за напојување со единици е во должина од 6 стапки што ви дава флексибилност да ја прикажете вашата табела каде што ќе изберете. Дополнително, долната полица е вклучена и за складирање или прикажување. Модернизирајте го вашиот дом со координативни парчиња Од Колекцијата Тусон со Практични Концепти, секој продаден одделно. Погодност Концепти Тусон Флип Врвот Крајот Маса Со Станица За Полнење и Полица, англиски Даб/Црна Карактеристики : Дел Од Колекцијата Тусон Од Страна На Погодност Концепти. Модерен Стил. 2 Стандардни Приклучоци и 2 USB Порти. Флип Врвот За Скриено Складирање . 6ft Долг Кабел За Напојување . Собрани Точка Тежина : 20 фунти. Собрани Димензии Точка : (Л) 23.75 во. х (Ш) 11.25 во. x (H) 24 во.

Детални спецификации