.

Кристално Течно Сино Огледало Очила За Сонце

Кристално Течно Сино Огледало Очила За Сонце

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Супер финиот АНСО има класична квадратна предна форма. Овие очила за сонце се достапни во разновидна комбинација на задебелени бои и леќи. Класичниот о ' Нил бран на храмот е изјава за овие очила за сонце квалитет. О ' Нил Кристално Течно Сино Огледало Очила за Сонце : Визија Без Отсјај. 100 проценти заштита ОД+ + б. Поларизирани. Висока издржливост. Против гребење.

Детални спецификации