.

Женски Екипаж Писмо Печатење Дуксер Пуловер Врвот

Женски Екипаж Писмо Печатење Дуксер Пуловер Врвот

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот (см) : Целосна. Должина На Облека : Редовна. Тип : Пуловери. Стил На Ракав : Редовен. Јака : О-Вратот. Качулка : Не. Декорација : Никој. Големина : М/Л/XL/2 XL. Големина Биста Ракави Должина. М 94см/37.0 "38см/14.9" 60см/23.6". Л 98см/38.5 "39см/15.3" 61см/24.0". XL 102cm/40.1 "40cm/15.7" 62cm/24.4". 2 XL 106cm/41.7 "41cm/16.1" 63cm/24.8". Пакетот Вклучува : . 1* женски дуксер со долг ракав за помлади и ситни. Направете да изгледате секси облекувајќи се со шорцеви или панталони со висок струк. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Тоа е одговараат за канцеларија, улица, датира и секој повик повик. Прекрасен Подарок.Изненадување за љубовник, семејство или пријатели. Најдобар подарок за свадба, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Годишнината,роденденот итн.

Детални спецификации