.

Среден Запад Дизајн Пердув Фазан Лента

Среден Запад Дизајн Пердув Фазан Лента

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Пердувите За Дизајн на средниот запад доаѓаат во широк спектар на големини, стилови и бои што можат да се користат во различни занаетчиски проекти. Фазанска лента 3грм 3 грама Природни Пердуви Од Ленти Од Фазан, Пердувите се природен производ и доаѓаат Во различни должини,Одлични за Изработка!, Обоените Пердуви не Се Брзи во Боја.Произведено Во Кина.

Детални спецификации