.

Собранието На Модулот За Пумпа за гориво Одговара: 2007-БМВ 328, бмв 325

Собранието На Модулот За Пумпа за гориво Одговара: 2007-БМВ 328, бмв 325

DEN 507.20

Од стока
Во магацинот

Делфи внесува 80 + години Наследство НА ОЕ во секоја Пумпа Во Делфи, обезбедувајќи квалитет и опрема за секој дел Од Делфи. Собранието На Модулот За Пумпа За гориво Одговара : 2007-2013 БМВ 328 2006 БМВ 325 2013-2015 Бмв Х1 2007-2013 БМВ 335 2006 БМВ 330 2008-2013 БМВ 128 2008-2013 БМВ 135 2011 БМВ 1М и повеќе - додадете го вашето возило на нашето вклопување графичка контрола За Проверка.

Детални спецификации