.

Женски Секојдневен Цветен Принт Појас Летна Плажа Висок Струк Широки Панталони ЗА Нозе СО ЏЕБОВИ ХХЛ

Женски Секојдневен Цветен Принт Појас Летна Плажа Висок Струк Широки Панталони ЗА Нозе СО ЏЕБОВИ ХХЛ

DEN 307.04

Од стока
Во магацинот

Еднобојни/ Печатени Обрасци Висок Струк Врзани Долги Лабави Панталони. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Долги панталони со висок струк, лабав дизајн, еднобојни/ печатени дезени, едноставни и стилски. Погоден за собирање пријатели, патување, датум за купување и други прилики. Совршено секојдневно носење за вас во пролет иumn. Водич Големина : . Големина(см)ttttt t. tt Length : t108 t Hip : t124 пресврт : t66-100. Мt Length : t110 t Hip : t130 пресврт : t72-106. Lt Length : t112 t Hip : t136 пресврт : t78-112. XLt Length : t114 t Hip : t142 пресврт : t84-118. 2 XLtlengh : t116 t Hip : t148 пресврт : t90-124. tttt T T T T T Ttt t t Length : t42. 52 t Hip : t48. 82 пресврт : t25. 98-39. 37. Mt Length : t43. 31 t Hip : t51. 18 пресврт : t28. 35-41. 73. Lt Length : t44. 09 t Hip : t53. 54 пресврт : t30. 71-44. 09. XLt Length : t44. 88 t Hip : t55. 91 пресврт : t33. 07-46. 46. 2xltlengh : t45. 67 t Hip : t58. 27 пресврт : t35. 43-48. 82. Спецификации : . Материјал : Полиестер+ Спандекс. Применлив Пол : Женски . Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, едноставна, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Големина : S/M/L/XL/XXL. Боја : Црна/Бела/Разнобојна. Содржина На Пакетот : . 1* ПАНТАЛОНИ ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие панталони се изработени од висококвалитетен полиестер и спандекс, што ќе направи да се чувствувате меко, удобно и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Исклучителна изработка, едноставен стил. Долги панталони со висок струк, лабав дизајн, еднобојни/ печатени дезени, што е убаво и модерно. РАЗНОВРСНА : панталоните се многу меки и удобни за носење и може да се совпаднат со секоја облека, како што се маица, кошули, блузи и така натаму. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : Овие панталони се погодни за повеќето прилики во животот, како што се собирање пријатели, патување, датум за купување и така натаму. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели.

Детални спецификации